Logo
Wydrukuj tę stronę

Sword Coast Legends na PAX Prime 2015!

Sword Coast Legends na PAX Prime 2015 Sword Coast Legends na PAX Prime 2015

Sword Coast Legends zebrało świetne recenzje i wyróżnienia już na E3 (zobaczcie trailer: LINK), więc tym bardziej nie mogło go zabraknąć na największym konwencie dla graczy w USA - PAX! Drużyna developerów z n-Space, wraz z ekipą twórców Dungeons & Dragons z Wizards of the Coast postanowiła zaatakować tradycyjną edycję konwentu, czyli PAX Prime w Seattle. Wydarzenie trwa nadal, zakończy się w poniedziałek.

Zobaczcie nowiutki, pachnący świeżością trailer Sword Coast Legends na PAX 2015:

Rozkład jazdy PAX Prime dla SCL

Piątek, 28-VIII, godz. 20:30-23:30:

"Uzbrojeni w najnowsze technologie zabijania potworów, bohaterowie Aquisition Inc. podejmują niebezpieczną podróż do nawiedzonego przez demony Podmroku. Odważ się zejść pod ziemię z Jimem Darkmagic, Omin Dranem, Binwinem Bronzebottom i Viari w poszukiwaniu legendarnego mrocznego elfa - szermierza, który usiłując położyć kres machinacjom władców demonów, zatracił rozum. Czy podwójne różdżki Jima Darkmagic zdołają pokonać dwa sejmitary Drizzta Do'Urdena i ocalić go od zupełnego szaleństwa?"

Sobota, 29-VIII, godz. 13:00-14:00:

"Pierwszy raz w życiu, w czasie rzeczywistym wcielisz się w rolę cyfrowego Dungeon Mastera w Sword Coast Legends. Zespół n-Space opowie kilka historii i podzieli się doświadczeniami płynącymi z tworzenia gry i prac nad cyfrowym D&D. Następnie zanurkujemy w Narzędzia do Tworzenia Kampanii i wraz z publicznością zbudujemy małą przygodę! Zakończymy wczesnym spojrzeniem na nadchodzące jeszcze w tym roku DLC "Rage of Demons", w tym ekskluzywnie omówimy plany dotyczące nowej rasy i klasy dla graczy oraz dodatki w postaci potworów i nowych środowisk dla Mistrzów Podziemi.
Paneliści: Dan Tudge [Dyrektor / Prezes, n-Space], Tim Schwalk [Dyrektor Projektu, n-Space], Trevor Kidd [D&D Associate Brand Manager, Wizards of the Coast], Jay Turner [Narrative Director, n-Space]"

Poniedziałek, 31-VIII, godz. 10:30-11:30:

Czy uda się stworzyć dobrą przygodę do gry fabularnej w D&D lub w Sword Coast Legends, nowym cRPG od n-Space, zależy od wielu czynników. My jednak zamierzamy wyrzucić to wszystko przez okno, zapraszając publiczność do burzy mózgów. Zapytamy ją o porady w sprawie lokalizacji lochów, rodzaju potworów i oczywiście, o to kim ma być ten "Wielki Zły boss". W przeciągu godziny stworzymy zarys niesamowitej przygody - lub kompletnej farsy... To już zależy od Was!
Paneliści: Mike Mearls [Senior Manager / D&D / R&D, Wizards of the Coast], Jay Turner [Narrative Director dla Sword Coast Legends, n-Space], Katie Wilson [Aktor / Host, Youtube], Greg Tito [Communications Manager, WotC]

Prasa pozytywnie o Sword Coast Legends

Wyróżnienia dla SCL w mediach

Nie da się ukryć, że jak dotąd Sword Coast Legends w branżowych mediach zbierało same pochlebne opinie. Nie inaczej jest i w trakcie PAX Prime.

Zobaczcie niektóre z nich:

"Cóż, była to jedna z najlepszych gier, w jakie graliśmy na E3. Wyglądała bardzo podobnie do Neverwinter Nights (...). Różnica między grami, w których mogliśmy tworzyć przygody a Sword Coast Legends polega na tym, że tutaj wszystko możesz zmodyfikować w czasie rzeczywistym! Gracze wybierają drogę, której nie przewidziałeś? Przypraw ją nagłym atakiem zombie. Idzie im zbyt ciężko przeciw początkowym potworom? Zabierz je z późniejszych sekcji lub ułatw im sprawę zmieniając dropy czy strukturę poziomów. Popularność nagrywania i dzielenia się sesjami w papierowe gry fabularne w ostatnich latach gwałtownie wzrosła, więc jestem zafascynowany tym, co doświadczeni w RPG gracze zdołają zrobić z taką technologią."

"Jeżeli jesteś fanem Dungeons & Dragons, prawdopodobnie nie muszę Ci opisywać czym jest Sword Coast Legends; szczerze mówiąc, pewnie zrobiłbyś to lepiej niż ja. Ale nie lepiej niż najnowszy trailer."

"Sword Coast Legends to klasyczne, izometryczne RPG umiejscowione w uniwersum Dungeons & Dragons. Gra da ci możliwość prowadzenia lwiej części rozgrywki tak, jak mógłbyś prowadzić prawdziwą grę w D&D, wraz z 20-ściennymi kośćmi i całą resztą ustrojstwa. Będziesz mógł pograć w trybie jednego gracza, ale możesz też przenieść zabawę online by grać z przyjaciółmi, tak jak powinno się grać w D&D."

Widok jak w Dungeon Keeper! - Sword Coast Legends, Dungeon Master Tools

Linki do pierwszych artów:

PCGamesN.com | HardcoreGamer.com | Co-Optimus.com | WorthPlaying.com

Coś więcej o PAX Prime?

PAX Prime to główna edycja największego konwentu dla graczy w Stanach Zjednoczonych. Założony w 2004r przez ekipę pochodzącą z Penny Arcade, konwentu dla pasjonatów gier i hobby takich jak komiksy i anime, z wydarzenia liczącego 4,500 osób, rok rocznie podwajał swą liczebność, aż w roku 2010 osiągnął rozmiary maksymalne. Wtedy też obok edycji głównej (początkowo Bellevue Stanu Waszyngton, obecnie Seattle), powstała druga odnoga konwentu (PAX East) w mieście Boston. Obecnie działa ich aż 5 - Pax Prime, Pax East, Pax South, australijskie Pax Aus oraz konwent dla twórców gier, tuż przed PAX Prime, PAX Dev.

Cared for by © ReadyComp.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.